דלג לתוכן המרכזי
 

מדיניות פרטיות

תאריך עדכון אחרון  03/12/2020   אתר זה מנוהל על ידי חברת סמלת, לרבות החברות הבנות והחברות השותפות בקבוצה ("סמלת" או "החברה" או "אנחנו"), המייצגת מגוון רחב של מותגי רכב עולמיים מובילים: Subaru, Jeep, Alfa Romeo, Fiat, Abarth, Chrysler, Fiat Professional, Ram, Iveco, Ferrari, Maserati. סמלת מכבדת את פרטיות המשתמשים באתר (להלן: "המשתמש(ים)" או "אתה") ומחויבת להגן על המידע האישי שנאסף אודותיך.  האתר נועד לצורך פרסום, שיווק, מכירת מוצרים ומתן שירות וייעוץ ללקוחות (להלן: "השירותים"). אנו מאמינים כי למשתמשים שלנו הזכות להכיר את המדיניות שלנו בנוגע לאיסוף ושימוש במידע המתקבל על ידינו בזמן השימוש בשירותים.. הביקור באתר והשימוש בשירותים בו כפופים למדיניות הפרטיות ותנאי השימוש המהווים יחד מסמך משפטי מחייב בין המשתמש לבין סמלת. סמלת שומרת על הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו בכל זמן ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי , ומבקשת מכלל המשתמשים לשוב ולבקר בדף זה לעיתים קרובות ככל הניתן השינויים במדיניות הפרטיות ייכנסו לתוקף בתאריך העדכון האחרון של מדיניות פרטיות זו, והמשך השימוש באתר לאחר תאריך העדכון האחרון יהווה הסכמה של המשתמש לשינויים. במידה שמדיניות הפרטיות תתוקן בכדי להיענות לכל דרישה חוקית, התיקונים עשויים להיכנס לתוקף באופן מידי, או כפי שנדרש על פי הדין. ככל שאינך מסכים למדיניות הפרטיות ו/או לשינויים שעשויים להתבצע בה, באפשרותך לפנות אלינו לסיוע כדי שנעניק לך פתרונות חלופיים. המסמך כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מתייחס לשני המינים כאחד. אנו מודים לך שהקדשת מזמנך לקריאת מסמך זה.

הסכמה 

חלק מהשירותים באתר ובשירות טעונים מסירת פרטים אישיים של המשתמש כגון פרטי התקשרות. מובהר בזאת, כי לא חלה עליך כל חובה שבדין למסור את המידע האמור, אלא אם צוין אחרת, וכן שמסירת המידע תלויה ברצונך ובהסכמתך. עם זאת, מסירת חלק מהמידע האמור עשויה להוות תנאי הכרחי לצורך קבלת השירותים השונים המוצעים באתר.

השימוש באתר ואיסוף פרטים אישיים

בעת השימוש באתר תוכל לקבל מידע אינפורמטיבי ושיווקי אודות המוצרים של החברה, לקבל ייעוץ בבחירת דגם חדש, שירות לקוחות, פתיחת קריאת שירות חדשה, הזמנת נסיעת מבחן, מחירון חלקי חילוף, וכיו"ב. לצורך השימוש בחלק מהשירותים תצטרך למסור לנו פרטים אישיים אודותיך כמפורט להלן: מידע שאתה מספק לנו: בעת השימוש בחלק מהשירותים המוצעים לך באתר עליך לספק לנו מידע אישי ומזהה כדוגמת שם ושם משפחה, מספר טלפון נייד, כתובת דואר אלקטרוני, מספר רכב ועיר מגורים. מידע זה נדרש לצורך השלמת קבלת השירותים ו/או כדי שנוכל ליצור קשר איתך בעקבות פנייתך.  אזור אישי: באזור האישי תוכל לצפות במידע ולבצע פעולות כגון: הזמנת רכב, תשלום מקדמה, טרייד אין וכיו"ב. בעת הכניסה לאזור האישי באתר תתבקש להזין את מספר הטלפון הנייד שלך הקיים במערכות החברה על מנת לקבל סיסמה חד פעמית שבאמצעותה תוכל להיכנס לאזור האישי. לקוחות שאינם רשומים יתבקשו להזין פרטים מזהים נוספים לצורך רישום: שם פרטי ושם משפחה, כתובת מייל, תעודת זהות ותאריך לידה. בעת ביצוע עסקאות באזור האישי יתכן ותידרש להזין מידע נוסף כגון: פרטי תשלום. מידע הנאסף באופן אוטומטי: כאשר אתה עושה שימוש באתר, סמלת אוספת מידע הנשלח אליה על ידי המחשב, טלפון נייד או מכשיר אחר בו אתה משתמש לצורך גישה לאתר. המידע הנשלח אלינו כולל, בין היתר: נתונים על הדפים אליהם אתה ניגש, כתובת IP של המכשיר ממנו אתה גולש לאתר, מספר זיהוי או מזהה ייחודי של המכשיר, סוג מכשיר, פרטי מיקום גיאוגרפי, פרטי מחשב וחיבור, פרטי רשת למכשירים ניידים, נתונים סטטיסטיים על צפיות בדפים, תעבורה אל האתרים ומהם, כתובת URL להפניה, נתוני פרסומות וכן נתוני יומן אינטרנט ופרטים סטנדרטיים אחרים. אנו גם אוספים מידע אנונימי באמצעות קובצי Cookie  ומשואות רשת (web beacons). ראה פירוט בהמשך. מאגרי מידע ואבטחת מידע המידע שתמסור בעת שימושך באתר האינטרנט, כמתבקש בהתאם לסוג השירות, וכן כל מידע אשר ייאסף אודותיך בקשר לשירותים אליהם נרשמת ו/או בעת שימושך באתר האינטרנט, ישמרו במאגרי המידע הרשומים של סמלת, אשר תעשה שימוש במידע על  פי הוראות הדין ובהתאם למדיניות פרטיות זו, שבין מטרותיהם ניהול וייעול השירות והקשר עם לקוחות סמלת, לצרכים תפעוליים, שיווקיים, שמירת מידע חיוני ולצרכים סטטיסטיים, לרבות עיבוד המידע, דיוור ישיר ופניות לצורך מימוש מטרות אלו. סמלת מיישמת באתר מערכות לאבטחת מידע ומשקיעה מאמצים רבים ביישום ובשמירה על אבטחת האתר והמידע האישי של המשתמשים (בין בעצמה ובין באמצעות קבלת שירותים מצדדים שלישיים שהינם ספקי שירותים מוסמכים). המידע האישי שנמסר לנו מאוחסן על שרתים מאובטחים של צדדים שלישים המספקים לחברה שירותי ענן. אנו מיישמים נהלים ומדיניות אבטחת מידע כמקובל בתעשייה על מנת להבטיח את אבטחת המידע של המשתמשים ועל מנת למנוע כל שימוש לא מורשה במידע זה. סליקת כרטיסי האשראי באתר מתבצעת באמצעות חברת סליקה בעלת הסמכה לתקן PCI. בעוד שמערכות אלה מצמצמות את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי האתר, אין בהן בטחון מוחלט. אם יש לך חששות בנוגע למידע מסוים, הימנע מלהעביר מידע זה באמצעות האינטרנט.  במידה שנרשמת לאזור האישי באתר עליך לנקוט אמצעי הגנה בסיסיים על המכשיר שלך המשמש לקבלת השירותים, כדי לשמור ולהגן על המידע שלך לפי המלצותינו כדלקמן:
 1. הגדרת אמצעי הזדהות למכשיר, כגון: סיסמה  בעלת 7 תווים לכל הפחות, טביעת אצבע, תבנית וכיו"ב. 
 2. נעילה אוטומטית של המכשיר לאחר 5 דקות של אי פעילות.
 3. התקנת אנטי וירוס.
 4. יישום עדכוני אבטחת מידע לפי הנחיות יצרן.
 5. לא לגלות ו/או למסור את הסיסמא החד פעמית שתקבל מסמלת לאף גורם. 
 6. תהיה באפשרותך לבחור באפשרות התחברות אוטומטית ("זכור אותי") באמצעות מתן הוראת זיכרון למערכת לשמור את פרטי ההתחברות שלך. לתשומת ליבך, כי אם אינך מתנתק מהאתר ו/או מכשיר הנייד שלך לא אותחל,  ניתן יהיה להיכנס לאתר מבלי להזין שוב את פרטי החשבון שלך גם במקרה וכרטיס ה-SIM יוחלף. לכן, במידה והנך מעביר את מכשיר הנייד שלך לאדם אחר, גם אם אותו אדם משתמש בכרטיס SIM שונה, אנא וודא את התנתקותך מהאתר או אתחל את המכשיר לפני מסירתו.
 7. אינך רשאי לאפשר לגורם אחר לבצע שימוש בחשבונך. הנך נדרש לדווח לסמלת על כל שימוש לא מורשה בחשבון שלך על מנת שנוכל לנקוט בצעדים המתאימים באמצעות כתובת דוא"ל info@samelet.com 
 

שימוש במידע

סמלת אוספת את המידע על מנת לספק לך את השימוש והשירותים באתר וכדי לסייע בהתאמה אישית ושיפור החוויה שלך באתר. סמלת תעשה שימוש בפרטים האישיים שלך בהתאם למסמך זה, כדי להציע, לפרסם ולשווק לך את השירותים, לרשום אותך ולהעניק לך את השירותים שעשויים לעניין אותך, לאמת את זהותך, לשפר את חווית השימוש שלך באתר, למדוד את הביצועים של האתר ולשפר את התוכן והעיצוב שלו וכיו"ב. 

העברת מידע לצדדים שלישיים:

סמלת לא תעביר לצד ג' כלשהו את פרטיך האישיים, לרבות כל מידע שנאסף ביחס אליך במהלך שימושך באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית), אלא במקרים המפורטים להלן:
 1. על פי דרישת המשתמש ו/או בהסכמתו המפורשת.
 2.  בכל מקרה בו הפר המשתמש את תנאי השימוש, לרבות תנאי מדיניות הפרטיות ו/או תנאי השימוש הייעודיים ו/או במקרים בהם ביצע המשתמש או ניסה לבצע המשתמש ו/או מי מטעמו, באמצעות האתר ו/או בקשר אתו, פעולות המנוגדות להוראות תנאי השימוש, לרבות מדיניות הפרטיות, לרבות תנאי השימוש הייעודיים ו/או להוראות כל דין.
 3. בשל צו שיפוטי המורה לחברה למסור את המידע לצדדים שלישיים.
 4. בשל כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה ו/או הליכים משפטיים אשר יתנהלו בין המשתמש ו/או מטעמו לבין החברה ו/או מי מטעמה.
 5. בכל מקרה בו תסבור החברה, כי מסירת המידע נחוצה על מנת למנוע נזק חמור לרכושם ו/או לגופם של החברה, של המשתמש ו/או של צדדים שלישיים ו/או על מנת למנוע נזק חמור אחר, וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.
 6. במקרה בו העבירה ו/או המחתה החברה לצד שלישי את פעילותה ו/או את זכויותיה וחובותיה כלפי המשתמש, לצדדים שלישיים, ובלבד שצדדים שלישיים כאמור יקבלו על עצמם את ההוראות המפורטות במדיניות פרטיות זו.
 7. לצורך עיבוד חיצוני ומתן השירותים, סמלת מספקת מידע אישי לגופים הקשורים אליה או לגופים אחרים שסמלת משתפת איתם פעולה ונותן בהם אמון לפי ההוראות שלה ובאופן העולה בקנה אחד עם מדיניות הפרטיות שלה, תוך שימוש בכל האמצעים ההולמים לשמירה על סודיות ואבטחה. 
 8. סמלת עשויה לשתף מידע אנונימי, שאינו מאפשר זיהוי אישי עם כלל הציבור כגון מפרסמים, מפתחים או בעלי זכויות, לצרכי מחקר ו/או סטטיסטיקה ו/או שיפור השירותים וכיו"ב. 
 

שיווק ומשלוח הודעות

לא נמכור או נשכיר את פרטייך האישיים לצד שלישי כלשהו לצרכיו השיווקיים, ללא הסכמתך המפורשת. המך מסכים ומאשר כי פרטי הזיהוי וההתקשרות שיימסרו על ידך באתר (כגון: טלפון, דוא"ל, פקס, מען ועוד) ישמשו את סמלת ו/או את חברות סמלת לצורך דיוור תכנים שונים אל המשתמש מאת סמלת ו/או את חברות סמלת ו/או צדדים שלישיים מטעמה, לרבות דיוור ישיר, ואף שיגור דברי פרסומת, מידע, עדכונים שונים, אירועים ועוד, בהתאם להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח – 2008, או הודעות בדיוור ישיר בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, באמצעות דואר אלקטרוני ו/או SMS ו/או WhatsApp. הנך רשאי לבטל הסכמה זו בכל עת באמצעות כניסה ללינק המופיע בתחתית ההודעה שתקבל מאתנו המכילה פרסומים אלה.  

אתרים אחרים

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרים או משאבי אינטרנט אחרים. כאשר תקליק על אחד מקישורים אלה תתחבר לאתר או משאב אינטרנט אחר, אשר עלול לאסוף מידע אודותיך מרצונך או באמצעות עוגיות או טכנולוגיות אחרות.  כל שימוש בתוכן של צד שלישי, לרבות כל כניסה של המשתמש לאתרים של צדדים שלישיים על ידי הפניה באתר ו/או בפרסומת באתר, יתבצע על אחריותך הבלעדית ולא תהיה כל טענה ו/או תביעה כנגד סמלת בקשר לכך, לרבות אך מבלי לגרוע, בגין כל נזק, ישיר או עקיף, הנובע משימוש ו/או כניסה כאמור ו/או בשל פגיעה בפרטיות ו/או כל איסוף מידע ו/או שימוש בו על ידי צדדים שלישים. אנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של אותם צדדים שלישיים.   

זכות העיון והתיקון

בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, הנך זכאי לעיין במידע המוחזק אודותיך במאגרי המידע של סמלת , בעצמך או באמצעות בא כוחך שהורשה בכתב או על ידי אפוטרופוס. לצורך כך, הנך מוזמן לפנות אלינו באמצעות משלוח דואר אלקטרוני לכתובת info@samelet.com . אנחנו נשיב לך על בקשתך בהקדם האפשרי ונאפשר לעיין במידע אודותייך לא יאוחר מ-30 יום מיום הגשת הבקשה.  לאחר שעיינת במידע אודותיך ומצאת כי הוא אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, הנך זכאי לבקש לתקן או למחוק את המידע אודותייך. לצורך כך, הנך מוזמן לפנות אלינו באמצעות משלוח דואר אלקטרוני לכתובת info@samelelet.com אנחנו נשיב לך על בקשתך בהקדם האפשרי ולא יאוחר מ-30 יום מיום הגשת הבקשה.  שימוש בעוגיות ומשואות רשת כמו אתרים רבים, סמלת  משתמשת בעוגיות ומשואות רשת (Web beacons) לצורך איסוף מידע אנונימי אודותיך.  עוגיה היא מחרוזת אותיות או מספרים, המשמשת לאימות, למעקב ולאגירת מידע על אודות גולש באתר אינטרנט, כגון שמירת העדפות המשתמש. העוגייה מייצגת מצב מסוים של גלישה באתר או שימוש באפליקציה משואות רשת הן תמונות גרפיות קטנות שניתן להטביע בדפי אינטרנט ובתוכן מקוון אחר לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר. אנו משתמשים בעוגיות ומשואות רשת לצורך תפעולו השוטף של האתר, בדיקת תקינותו של האתר, איסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, אימות פרטים, אבטחת מידע, איסוף מידע סטטיסטי אודות שימוש ונפח שאינו כולל מידע אישי ועוד. כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות אתה חופשי לסרב לקבל את העוגיות ו/או משואות הרשת אם הדפדפן או הרחבת הדפדפן שלך מאפשרים זאת, אלא אם קבצים אלה נחוצים למניעת הונאות או על מנת להבטיח את אבטחת אתר האינטרנט. עם זאת, סירוב לקבל קבצים אלה עלול להפריע לשימושך באתר האינטרנט. 

צור קשר

בכל עניין, שאלה ו/או בקשה, ניתן לפנות אלינו לכתובתנו ברחוב המגשימים 6א' פתח תקווה ו/או בטלפון מספר: 8545* ו/או בדוא"ל : info@samelet.com.  לתיאום נסיעת התרשמות:

הריני מאשר את מדיניות הפרטיות ומאשר להכלל במאגר המידע של קבוצת סמלת ולקבל דיוור פרסומי, שיווקי ואחר בדוא"ל/מסרון/ וואטסאפ /חיוג אוטומטי לפי הפרטים לעיל ממנה ומצדדים שלישיים הפועלים בשת"פ עימה.

Loading...